Hostessy na targi, eventy

Promocja bezpośrednia jest jedną z odmian marketingu, a wykonywane w jej ramach akcje często prowadzone są przez hostessy. Zachęcanie do kupna produktu, objaśnianie jego specyfiki, odpowiadanie na pytania klienta, obsługa i witanie gości, zadbanie o ekspozycję – właśnie na to i więcej możesz liczyć, zatrudniając hostessy współpracujące z agencją ASM Sales Force Agency. Dzięki nam na jasnych warunkach zatrudnisz osoby do obsługi stanowisk promocyjnych i reklamowych.

Aktywności promocyjne

Degustacje i animacje

Cechy profesjonalnego
hosta lub hostessy

Event Planner Coordinator PR Specialist Employee at Formal Event

Aktywności promocyjne

Akcje promocyjne na targach, eventach, w sklepach i punktach gastronomicznych.

Dzięki  agencji ASM Sales Force Agency, zatrudnisz profesjonalne hostessy na wszelkiego rodzaju wydarzenia takie jak:

  • promocje sprzedażowe w obiektach zamkniętych jak i w plenerze
  • różnego rodzaju eventy
  • szkolenia firmowe
  • targi biznesowe zarówno krajowa jak i międzynarodowe
  • konferencje
  • gale, bankiety
  • i inne wydarzenia specjalne.

Degustacje,
Animacje

To jednak nie wszystko. Hostessy z naszej agencji zatrudnić można również przy stanowiskach degustacyjnych prowadzonych w sklepach wielkopowierzchniowych, jak i w punktach gastronomicznych. Z naszą pomocą zaangażujesz również świetne animatorki, które prowadzą akcje sprzedażowe, promocyjne i marketingowe w sklepach dla dzieci. Do innych eventów, na które można wynająć obsługę w agencji ASM Sales Force Agency, należą ekspozycje samochodowe, promocje produktów, ulotkowanie oraz wszelkiego rodzaju konkursy marketingowe. Jakie czynności wykonuje hostessa podczas akcji promocyjnych i sprzedażowych?

  • Zdajemy sobie sprawę z różnorodności branż, w jakich działają klienci, którzy zwracają się do nas o pomoc w organizacji akcji sprzedażowych i promocyjnych na targach i eventach. Dlatego dopasowujemy indywidualny scenariusz do Twoich wymogów pod względem rodzaju akcji, jak i formy stanowiska promocyjnego. W zależności od rodzaju eventu zatrudnisz u nas hostessy lub hosta, którzy zajmą się działaniami podlegającymi pod promocję bezpośrednią: zwiększaniem sprzedaży produktu, zachęcaniem do degustacji, dystrybucją ulotek i materiałów reklamowych itp.;
  • witaniem i oprowadzaniem gości zaproszonych na targi lub konferencję;
  • w przypadku animatorek: angażowaniem odbiorców i zapewnianiem atrakcji.
Hostess in attesa d'imbarco su uno yacht
Young female receptionist in hotel

Cechy profesjonalnego hosta lub hostessy

Znajomość technik sprzedaży, miła aparycja i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem to cechy, które przydają się podczas obsługi eventów, targów i akcji sprzedażowych.

W agencji ASM Sales Force Agency  doskonale wiemy, że osoba reprezentująca Twoją markę na targach i eventach biznesowych powinna przedstawić ją w jak najlepszym świetle. Mowa tu nie tylko o dobrej znajomości promowanego produktu lub oferty. To oczywiście najważniejszy aspekt, a osoba, która obsługuje stanowisko, powinna dobrze wyjaśnić zasady oferty, odpowiedzieć na pytania potencjalnych klientów i rozwiać ich wątpliwości. Do przygotowania się do obsługi służy tzw. brief, z którym hostessa lub host zapoznaje się przed rozpoczęciem akcji sprzedażowej na targach i eventach.

Równie bardzo ważnym aspektem są  umiejętności interpersonalne, kultura osobista, uśmiech, miła aparycja i łatwość nawiązywania kontaktu z klientem.

W naszej agencji dopilnujemy  tego, by Twoja akcja promocyjna poprowadzona była przez osobę kompetentną, profesjonalną i komunikatywną.

Razem z nami zadbaj o wizerunek swojej marki!

Agencja o dużym doświadczeniu!

Zachęcamy do tego, aby wynajmując hostessy lub hosta na targi, akcje sprzedażowe i inne eventy, korzystać z agencji takiej jak nasza.

Wieloletnie doświadczenie w marketingu oraz dobra znajomość branży i potrzeb klientów jest gwarantem zadowolenia z naszych usług. 

Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma tysiącami hostess oraz hostów, którzy w profesjonalny sposób zajmują się promowaniem produktu, pozyskiwaniem klientów i obsługą gości.

Chcesz, by na kolejnym evencie bądź targach Twoje stanowisko sprzedażowe obsługiwała profesjonalna/y hostessa/host?

Agencja ASM Sales Force Agency  zaprasza do skorzystania z usługi wszystkich zainteresowanych!

Masz pytania?

Napisz do nas: realizujemy projekty na każdą skalę, w każdym miejscu i o każdym czasie!

Co oferujemy

merchandising

outsourcing sił sprzedaży

outsourcing personalny

hostessy

audyty i badania

montaże POS

programy lojalnościowe​

eventy, targi konferencje​

produkcja logistyka​

strategie marketingowe​

promotorzy marki

sprawdź naszą ofertę