Montaże POS

Nasi eksperci posiadają ugruntowaną wiedzę z dziedziny psychologii społecznej, wyczucie estetyczne i doświadczenie sprzedażowe w wielu branżach. Doceniamy siłę przekazu w punkcie handlowym! Wiemy, jak – w zgodzie z najnowszymi trendami – skutecznie przykuć uwagę konsumenta, zachęcić go do interakcji (touch and try) i skusić do zakupu. Segment POS, z racji szybkiego rozwoju technologicznego i społecznego tzw. epoki 4.0, jest niezwykle dynamiczny.
Dbamy o to, by nasi eksperci POSM byli zawsze na bieżąco, uważnie śledzili trendy nie tylko handlowe, ale też polityczno-społeczne (np. ekologiczne). Nasze działania, oparte na bieżącym monitoringu rynku, zawsze są dostosowane do bieżących trendów, a tym samym wyjątkowo skuteczne. Ponadto nasze działania związane z POSM są kompleksowe – obejmują analizę potrzeb i celów Klienta, monitoring konkurencji, plan i zakres sugerowanych działań, scenariusze i wizualizacje, a wreszcie montaż, demontaż i obsługę punktów dystrybucji POSM. Zajmiemy się wszystkim od A do Z!

Przebudowy, instalacje

Oferujemy pełen wachlarz usług związanych z montażem i przebudową punktów handlowych, ekspozycji tymczasowych oraz instalacji POS: od materiałów i kasetonów reklamowych, poprzez stoiska targowe, wyspy pop-up, po umeblowanie i ekspozycje sklepowe – stałe i tymczasowe. Zajmiemy się doradztwem i planowaniem, logistyką, montażem i demontażem oraz organizacją wyposażenia. Działamy na terenie całego kraju w ścisłej współpracy z Klientem.

Masz pytania?

Napisz do nas: Realizujemy projekty na każdą skalę, w każdym miejscu i o każdym czasie!

Co oferujemy

merchandising

outsourcing sił sprzedaży

outsourcing personalny

hostessy

audyty i badania

montaże POS

programy lojalnościowe​

eventy, targi konferencje​

produkcja logistyka​

strategie marketingowe​

promotorzy marki

sprawdź naszą ofertę