Outsourcing sił sprzedaży

ASM Sales Force Agency buduje i zarządza profesjonalnymi zespołami sprzedażowymi. Pod naszą opieką są przedstawiciele handlowi, promotorzy sprzedaży czy doradcy handlowi. Oferujemy kompleksowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi outsourcingowe w zakresie rekrutacji, szkoleń, rozliczania i nadzorowania pracowników.


Specjalizujemy się w prowadzeniu projektów strategicznych i czasowych na skalę ogólnopolską oraz o zasięgu regionalnym. Zarządzając personelem oraz logistyką przedsięwzięć pomagamy w optymalizacji biznesu i zredukowaniu kosztów. Dzięki naszemu wsparciu klienci mogą też lepiej rozporządzać czasem i angażować się w inicjatywy z innych obszarów, kluczowych z punktu widzenia prowadzenia działalności gospodarczej. Zaufaj profesjonalistom o wysokich kwalifikacjach i z bogatym doświadczeniem w outsourcingu sił sprzedaży.

Na czym polega outsourcing sił sprzedaży?

Szukacie sposobów na optymalizację procesów biznesowych? Outsourcing sił sprzedaży to jeden ze skuteczniejszych sposobów na uwolnienie potencjału przedsiębiorstw. Pomoc w zarządzaniu profesjonalnymi zespołami handlowców, doradców czy promotorów pozwala na zwiększenie elastyczności i sprawniejszą realizację projektów z innych obszarów, niezwiązanych z zatrudnieniem czy procesem dystrybucji.

Zarządzanie siłami sprzedaży – najlepsza inwestycja w rozwój biznesu.

Outsourcing sił sprzedaży to powierzenie wyspecjalizowanej i doświadczonej firmie zewnętrznej procesów niezbędnych do efektywnego prowadzenia biznesu. Przesunięcie zarządzania sprawami kadrowymi czy handlowymi poza przedsiębiorstwo może przynieść szereg korzyści. Decydują się na współprace z naszymi ekspertami zyskujecie dostęp do unikalnej infrastruktury, wiedzy oraz know-how. Wspieramy firmy z różnych branż, które szukają wsparcia w projektach sezonowych i strategicznych, dopasowując skalę naszych działań do potrzeb klienta.

Dlaczego warto zlecić nam outsourcing sił sprzedaży?

Korzyści wynikające z outsourcingu

Skuteczny outsourcing sprzedaży B2B

Close up of girl's hand placing the last jigsaw puzzle piece with word Strategy Implementation as business concept

Dlaczego warto zlecić nam outsourcing sił sprzedaży?

Wybór zespołu, któremu powierzymy zarządzanie outsourcingiem sił sprzedaży, nie może być przypadkowy. Wymagającemu zadaniu sprostają jedynie specjaliści, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie w realizacji procesów związanych z nadzorowaniem projektów na mniejszą i większą skalę. Pomożemy Wam w optymalizacji biznesu i będziemy Was wspierać w budowaniu silnej pozycji na rynku. Współpracując z nami zyskacie czas, większą elastyczność i swobodę działania.

Outsourcing sił sprzedaży – firmy

Zajmujemy się budową zespołów sprzedażowych, zarządzaniem grupami pracowników oraz sprawami administracyjnymi. Dostarczamy niezbędne narzędzia, infrastrukturę i unikalny know-how, dzięki czemu możemy z powodzeniem realizować projekty ogólnopolskie i regionalne. Stawiamy na elastyczność i profesjonalizm – z naszych usług i wparcia korzystają przedstawiciele wielu branż. W czasie, kiedy my zajmujemy się sprawami personalnymi i realizujemy kolejne ustalenia związane z projektem, nasi partnerzy angażują się w inne działania, dzięki którym firma osiąga wyznaczone biznesowe cele.

Korzyści wynikające z outsourcingu

Powierzanie zarządzania siłami sprzedaży zewnętrznym podmiotom to trend, który od kilku lat zyskuje na popularności. Wielu przedsiębiorców dostrzega korzyści płynące z przesunięcia części zadań na wyspecjalizowane firmy, upatrując w tym szansy na uwolnienie potencjału personalnego oraz zoptymalizowanie części procesów. Outsourcing sił sprzedaży to nowoczesne i efektywne narzędzie zwiększające przewagę nad konkurencją w biznesie.

Skuteczny outsourcing dla firm, które chcą podjąć nowe wyzwania

Firmy zewnętrze zajmujące się outsourcingiem sił sprzedaży, takie jak nasza, specjalizują się w różnych obszarach. Nasze wsparcie obejmuje m.in. zarządzanie projektami rekrutacyjnymi, szkoleniowymi czy związanymi z nadzorowaniem pracowników i administracją. Przejmując część zadań, dajemy przedsiębiorcom to, co najcenniejsze w biznesie, czyli czas, elastyczność i szansę na szybszy rozwój. Towarzyszymy naszym klientom z różnych branż w trakcie realizacji ogólnopolskich projektów, jak i tych o zasięgu lokalnym.

mapa
Business Team Meeting Strategy Marketing Cafe Concept

Skuteczny outsourcing sprzedaży B2B

Doskonała infrastruktura, doświadczenie w prowadzeniu ogólnopolskich i lokalnych projektów i kompleksowe wsparcie w zarządzaniu zasobami kadrowymi to tylko niektóre z korzyści outsourcingu sprzedaży B2B. Pokażemy Wam, jak w prosty sposób zoptymalizować biznes, dzięki czemu zyskujecie czas na wprowadzanie usprawnień w innych obszarach. Działamy na rzecz klientów, przejmując kontrolę nad kluczowymi dla rozwoju przedsiębiorstwa sektorami. Nasze działania dopasowujemy do konkretnej branży i oczekiwań klienta, proponując rozwiązania skrojone na miarę potrzeb właścicieli firm.

Pozwala na ograniczenie kosztów zarządzania personelem

Daje większą elastyczność w prowadzeniu biznesu

Odciąża klienta w wielu obszarach

Masz pytania?

Napisz do nas: Realizujemy projekty na każdą skalę, w każdym miejscu i o każdym czasie!

Co oferujemy

merchandising

outsourcing sił sprzedaży

outsourcing personalny

hostessy

audyty i badania

montaże POS

programy lojalnościowe​

eventy, targi konferencje​

produkcja logistyka​

strategie marketingowe​

promotorzy marki

sprawdź naszą ofertę