Programy
lojalnościowe

Skuteczne projektowanie oraz wdrażanie programów konsumenckich to nasza specjalność. Tworzymy i obsługujemy projekty skierowane do Klientów indywidualnych (B2C) oraz biznesowych (B2B). Jesteśmy firmą łączącą programy motywacyjne i lojalnościowe, badania marketingowe, merchandising, promocje handlowe, retail marketing, a także system obsługi on-line w komplementarną grupę usług. Oferujemy wyjątkowe know-how, doświadczony zespół, sprawdzone narzędzia oraz korzyści wynikające ze skali działania. 

Programy lojalnościowe zwiększają skuteczność komunikacji między Klientami i firmami, dzięki czemu możliwe jest stworzenie jeszcze lepszego i sprawniej zarządzanego kanału wymiany informacji. Szeroki wachlarz usług skonsolidowany w jeden pakiet to także wygoda, komfort i pewność, że zadbamy o każdy aspekt współpracy. Klienci doceniają przywileje wynikające z uczestnictwa w programach lojalnościowych, co utwierdza nas w przekonaniu, że zdołaliśmy stworzyć atrakcyjną i konkurencyjną ofertę dla przedsiębiorstw.

Na czym polega program lojalnościowy?

Jak wyróżnić się spośród innych firm konkurujących między sobą w tym samym segmencie? Odpowiedzią mogą być skuteczne programy lojalnościowe i motywacyjne, które ułatwią zbudowanie trwałej i długofalowej relacji z klientami. Polegają one na systemach premiowych w zamian za regularne zakupy czy korzystanie z usług.

Projektujemy je w oparciu o unikalne narzędzia i nowoczesne rozwiązania, tworząc platformy, dzięki którym możecie czerpać najwięcej korzyści i satysfakcji z relacji z klientami lub współpracownikami.

programy lojalnościowe
zorientowane na nagrodę

programy lojalnościowe
zorientowane na relację

programy lojalnościowe B2C
dla klientów

Programy lojalnościowe B2B dla firm

Beautiful happy woman at celebration party with confetti falling

Programy lojalnościowe zorientowane na nagrodę

Nowoczesne i skuteczne programy lojalnościowe budują zaufanie, przywiązanie do marki i jej produktów oraz przekładają się na konkretne decyzje zakupowe konsumentów. Systemy gratyfikacji i motywacyjne umożliwiają także nawiązanie długofalowej relacji, opartej na zaangażowaniu i wynikających z niego przywilejach. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie w projektowaniu i wdrażaniu unikalnych programów konsumenckich B2C i B2B, dzięki którym szybko dostrzegą mierzalne efekty współpracy.

Programy lojalnościowe zorientowane na relację

Badania rynkowe pokazują, że Polacy chętnie uczestniczą w programach lojalnościowych. Statystycznie konsumenci biorą jednocześnie udział w 3 projektach tego typu, zdobywając punkty za zakupy czy polecenia nowych klientów.

Programy lojalnościowe to narzędzie marketingowe o dużej skuteczności, które może przynieść wymierne korzyści dla całej marki. Żeby jednak strategia taka była skuteczna, należy ją przygotować na bazie oryginalnego konceptu. Naszym klientom proponujemy personalizowane rozwiązania, dopasowane do branży, a także oczekiwań i potrzeb grupy
docelowej.

Credit card is very necessary during the shopping
LOYALTY CONCEPT ON SCREEN

Programy lojalnościowe B2C dla klientów

Budowanie pozytywnych doświadczeń wokół marki to nadrzędny cel wielu przedsiębiorstw oferujących produkty oraz usługi. Program lojalnościowy to zyskujące na znaczeniu narzędzie, dzięki któremu stworzycie wokół firmy zaangażowaną społeczność oraz grupę konsumentów gotową zawsze chętnie wrócić do Was po kolejne zakupy. Jakie są korzyści proponowanych systemów premiowych? Klienci mogą liczyć na unikalne przywileje, marka zaś zyskuje dostęp do informacji na temat konsumentów, dzięki czemu zaprojektowanie efektywnych działań marketingowych w przyszłości staje się łatwiejsze.

Projektowane i wdrażane przez nas programy lojalnościowe powstają w oparciu o oryginalny know-how, nieszablonowe koncepty i innowacyjne rozwiązania. Dużą wagę przywiązujemy także do skuteczności, dlatego każda z propozycji poprzedzona jest audytem i analizą grupy docelowej po to, żebyście mogli czerpać jak najwięcej profitów z systemów. Programy lojalnościowe B2C to w wielu przypadkach klucz do pozyskiwania przywiązanych do marki klientów, budowania pozytywnych relacji oraz źródło skutecznej komunikacji.

Programy lojalnościowe B2B dla firm

Dbanie o relacje w biznesie to podstawa. Programy lojalnościowe wspierają działania sprzedażowe, motywując i angażując kontrahentów, współpracowników, przedstawicieli handlowych czy sprzedawców. Jak zaprojektować skuteczną strategię dla sektora B2B? Jedna i uniwersalna odpowiedź nie istnieje. Jako eksperci wiemy, że programy lojalnościowe należy planować w odniesieniu do konkretnej branży. Skuteczność naszych działań w tym zakresie potwierdzają opinie licznych zadowolonych klientów, którym pomogliśmy zbudować partnerską sieć z kontrahentami.

W zależności od sektora proponujemy programy lojalnościowe zorientowane na budowanie długofalowych relacji oraz systemy nagród. Każdy projekt wyróżnia się oryginalnym konceptem i personalizowanymi narzędziami, dzięki którym wspieramy sprzedaż, ale i kreujemy pozytywny wizerunek marki. Zależy nam na skuteczności działań, dlatego każdy
projekt realizujemy po dogłębnej analizie rynku i konsultacjach z klientami. Skontaktujcie się z nami i dowiedzcie się, jak razem możemy poprawić wizerunek firmy i zadbać o relacje z Waszymi partnerami biznesowymi.

Pretty girl using bonus card for online shopping. Young woman paying for product bought on internet with debit bank card. Safe money transfer system at website of worldfamous retailer, quick shipping.

Masz pytania?

Napisz do nas: realizujemy projekty na każdą skalę, w każdym miejscu i o każdym czasie!

Co oferujemy

merchandising
outsourcing sił sprzedaży
outsourcing personalny
hostessy
audyty i badania
montaże POS
programy lojalnościowe​
eventy, targi konferencje​
produkcja logistyka​
strategie marketingowe​
promotorzy marki
sprawdź naszą ofertę