Programy lojalnościowe

Skuteczne projektowanie oraz wdrażanie programów konsumenckich to nasza specjalność. Tworzymy i obsługujemy programy konsumenckie skierowane do Klientów indywidualnych (B2C) oraz biznesowych (B2B). Jesteśmy firmą łączącą programy motywacyjne i lojalnościowe, badania marketingowe, merchandising, promocje handlowe, retail marketing, a także system obsługi on-line w komplementarną grupę usług. Oferujemy wyjątkowe know-how, doświadczony zespół, sprawdzone narzędzia oraz korzyści wynikające ze skali działania.

programy lojalnościowe
zorientowane na nagrodę

programy lojalnościowe
zorientowane na relację

zalety programów
konsumenckich

Programy lojalnościowe zorientowane na nagrodę

To programy, w których uczestnik otrzymuje gratyfikację w materialnej formie cieszą się największą popularnością wśród konsumentów. Nagroda może być przyznawana w zamian za uzbierane punkty bądź spełnienie innych warunków.

Programy lojalnościowe zorientowane na relację

To programy nastawione na budowę długotrwałych zaangażowania Klienta w świat marki i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Uczestnikom oferuje się np. przynależność do klubu marketingowego lub karty stałego Klienta. W zamian za członkostwo w klubie czy posiadanie karty konsument otrzymuje unikalne przywileje.

Zalety programów konsumenckich

W oczach uczestników najbardziej wartościową częścią programu lojalnościowego są nagrody. To one decydują, w jakim stopniu Klient zaangażuje się w akcję. W zależności, do jakiej grupy docelowej program jest skierowany, powinien mieć przygotowany odpowiedni mechanizm gratyfikacji. Jeżeli celem jest realizacja oczekiwań wielu grup beneficjentów, to konstrukcja programu powinna być prosta i przejrzysta, a oferowane nagrody różnorodne. Aby program lojalnościowy był skuteczny należy przygotować nieszablonowy koncept, który zainteresuje Klientów i będzie wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Zalety takich programów to m.in. zwiększenie sprzedaży danego produktu czy usługi, pozyskanie nowych Klientów, utrzymanie dotychczasowych nabywców, podniesienie świadomości marki na rynku czy budowanie relacji z Klientami.

Masz pytania?

Napisz do nas: Realizujemy projekty na każdą skalę, w każdym miejscu i o każdym czasie!

Co oferujemy

merchandising

outsourcing sił sprzedaży

outsourcing personalny

hostessy

audyty i badania

montaże POS

programy lojalnościowe​

eventy, targi konferencje​

produkcja logistyka​

strategie marketingowe​

promotorzy marki

sprawdź naszą ofertę