Audyty i badania

Nasze usługi realizujemy w oparciu o gruntowną analizę rynku, popartą długoletnim doświadczeniem i innowacyjną metodologią badań. Najsilniejszymi atutami naszych zespołów badawczych w zakresie badań rynkowych jest nowoczesny i precyzyjny model raportowania, dający wiele możliwości do dalszych analiz, a także doświadczenie naszych ekspertów.

tajemniczy klient

audyty

badania półki

Beautiful asian woman holding red shopping bags posing hush quiet sign for special private sale with busy shopping district and roads in background. She spent all her husband money.

Tajemniczy
klient

Specjalizujemy się w badaniach typu „mystery shopping” oraz satysfakcji Klienta, a także wykorzystywaniu ich wyników do usprawnienia obecnego modelu zarządzania. Narzędziem badawczym wykorzystywanym przez zespół jest “scenariusz audytu”, zawierający pytania stworzone w oparciu o cele kontroli.

Dzięki badaniu jakości obsługi Klienta możemy zaobserwować zachowania w następujących obszarach:

  • sposób prowadzenia rozmowy handlowej
  • postawa wobec Klienta
  • kultura osobista pracownika
  • wiedza na temat produktów i usług
  • dzielenie się wiedzą z Klientami
  • sposób proponowania usługi czy produktu
  • wygląd pracowników, porządek w miejscu pracy
  • ocena jakości pracy przez potencjalnych Klientów – audytorów

Audyty

Audyt zewnętrzny jest narzędziem kontroli realizacji celów i wsparcia planowania i zwiększania efektywności przedsiębiorstw. Dostarcza wiarygodnych informacji i kompleksowych danych operacyjnych umożliwiających optymalizację strategii cenowej, produktowej, promocyjnej, personalnej itp. oraz monitoring konkurencji rynkowej.

Dlaczego audyt z ASM SFA?

W zależności od potrzeb Klienta i profilu działalności oferujemy zdywersyfikowane formy audytu: m.in. audyt punktów handlowych pod katem merchandisingu i dystrybucji asortymentu, pomiar cen, monitoring promocji i ekspozycji POSM itp.

Prowadzimy badania w dowolnych kanałach sprzedaży każdej branży. Doradzamy, indywidualnie dobieramy narzędzia i parametry kontroli. Gwarantujemy najwyższe standardy audytu zgodne z PKJPA i OFBOR.

Action of a working is using tablet to review factory report wit
660873

Badania
półki

W warunkach dynamicznego rozwoju realizujemy nasze usługi w oparciu o gruntowną analizę rynku, popartą długoletnim doświadczeniem i innowacyjną metodologią badań.

Sprawdź wykorzystywane technologie

Masz pytania?

Napisz do nas: realizujemy projekty na każdą skalę, w każdym miejscu i o każdym czasie!

Co oferujemy

merchandising

outsourcing sił sprzedaży

outsourcing personalny

hostessy

audyty i badania

montaże POS

programy lojalnościowe​

eventy, targi konferencje​

produkcja logistyka​

strategie marketingowe​

promotorzy marki

sprawdź naszą ofertę