Audyty i badania

Nasze usługi realizujemy w oparciu o gruntowną analizę rynku, popartą długoletnim doświadczeniem i innowacyjną metodologią badań. Najsilniejszymi atutami naszych zespołów badawczych w zakresie badań rynkowych jest nowoczesny i precyzyjny model raportowania, dający wiele możliwości do dalszych analiz, a także doświadczenie naszych ekspertów.

tajemniczy klient

audyty

badania półki

Tajemniczy klient

Specjalizujemy się w badaniach typu „mystery shopping” oraz satysfakcji Klienta, a także wykorzystywaniu ich wyników do usprawnienia obecnego modelu zarządzania. Narzędziem badawczym wykorzystywanym przez zespół jest “scenariusz audytu”, zawierający pytania stworzone w oparciu o cele kontroli.

Dzięki badaniu jakości obsługi Klienta możemy zaobserwować zachowania w następujących obszarach:

  • sposób prowadzenia rozmowy handlowej
  • postawa wobec Klienta
  • kultura osobista pracownika
  • wiedza na temat produktów i usług
  • dzielenie się wiedzą z Klientami
  • sposób proponowania usługi czy produktu
  • wygląd pracowników, porządek w miejscu pracy
  • ocena jakości pracy przez potencjalnych Klientów – audytorów

Audyty

Audyt zewnętrzny jest narzędziem kontroli realizacji celów i wsparcia planowania i zwiększania efektywności przedsiębiorstw. Dostarcza wiarygodnych informacji i kompleksowych danych operacyjnych umożliwiających optymalizację strategii cenowej, produktowej, promocyjnej, personalnej itp. oraz monitoring konkurencji rynkowej.

Dlaczego audyt z ASM SFA?

W zależności od potrzeb Klienta i profilu działalności oferujemy zdywersyfikowane formy audytu: m.in. audyt punktów handlowych pod katem merchandisingu i dystrybucji asortymentu, pomiar cen, monitoring promocji i ekspozycji POSM itp.

Prowadzimy badania w dowolnych kanałach sprzedaży każdej branży. Doradzamy, indywidualnie dobieramy narzędzia i parametry kontroli. Gwarantujemy najwyższe standardy audytu zgodne z PKJPA i OFBOR.

Badania półki

W warunkach dynamicznego rozwoju realizujemy nasze usługi w oparciu o gruntowną analizę rynku, popartą długoletnim doświadczeniem i innowacyjną metodologią badań. Sprawdź wykorzystywane technologie

Masz pytania?

Napisz do nas: Realizujemy projekty na każdą skalę, w każdym miejscu i o każdym czasie!

Co oferujemy

merchandising

outsourcing sił sprzedaży

outsourcing personalny

hostessy

audyty i badania

montaże POS

programy lojalnościowe​

eventy, targi konferencje​

produkcja logistyka​

strategie marketingowe​

promotorzy marki

sprawdź naszą ofertę