Outsourcing personalny

Świadczymy usługi w zakresie pracy tymczasowej, leasingu pracowniczego, doboru personalnego oraz outsourcingu procesów. Dysponujemy personelem między innymi z Polski, Ukrainy, Indii, Nepalu, Sri lanki, Bangladeszu, Białorusi czy Gruzji. Bogate doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół wspiera Klientów i pracowników na każdym etapie rekrutacji. Wspieramy firmy jednoosobowe, rodzinne, o średniej wielkości jak i korporacje. Jeżeli zatrudniasz ludzi napewno możemy Ci pomóc.

Outsourcing personalny w wydaniu ASM SFA to wszechstronna usługa. Wspieramy firmy niezależnie od wielkości, obejmując swoim zasięgiem wszystkie branże. Gwarantujemy dostęp do personelu z dowolnej części świata. Każdy projekt traktujemy indywidualnie przygotowując optymalne rozwiązanie dla potrzeb biznesowych. Projekt wspieramy kompleksową opieką przez dedykowanego Account Managera oraz Koordynatorów.
Outsourcing rekrutacyjny

Kompleksowe usługi kadrowo-płacowe:

Znajdziemy odpowiednich kandydatów dla Twojej firmy, zatrudnimy i obejmiemy kompleksową opieką kadrową. Przejmiemy także obsługę pracowników już zatrudnionych w Twoim przedsiębiorstwie, abyś mógł skupić się na core bussiness!
Leasing pracowniczy

Zlecenie wykonania usługi na podstawie rozliczenia godzinowego / umów prawa cywilnego:

Znajdziemy odpowiedni personel do realizacji wyznaczonych przez Ciebie zadań, zatrudnimy u siebie na podstawie umów cywilnoprawnych i oddelegujemy do Twojej firmy. Odpowiedzialność za zatrudnienie i realizację zlecenia pozostaje tym samym po naszej stronie. Rozliczamy się na podstawie rzeczywiście przepracowanych godzin pracowników według wcześniej ustalonej stawki.
Payroll

Przeniesienie kosztów zatrudnienia poza firmę:

Będziemy za Ciebie zarządzać teczkami osobowymi, wystawiać zaświadczenia US i ZUS, realizować listę płac i przelewy, organizować badania lekarskie i szkolenia BHP, rozliczać czas pracy itp. Wyprowadzenie kosztów zatrudnienia na zewnątrz oznacza w praktyce ograniczenie problemów kadrowo-płacowych, kosztów związanych z oprogramowaniem, miejscami pracy dla kadr, procesami administracyjnymi oraz przechowywaniem danych osobowych.
Dobór personalny

Przeprowadzenie procesu rekrutacji pracowników Twojej firmy:

Omówimy z Tobą zapotrzebowanie, oczekiwania i opracujemy model rekrutacji, po czym przejmiemy cały proces (aż do ostatniego etapu, w którym będziemy uczestniczyć wspólnie). Wraz z akceptacją kandydata i zatrudnieniem go w Twojej firmie kończymy naszą usługę.
Outsourcing procesowy

Kompleksowy outsourcing procesu – wraz z jego nadzorem, koordynacją i zarządzaniem:

Przejmiemy od Ciebie całość prac związanych z zatrudnieniem w Twojej firmie. Usługa dedykowana jest procesom, które można wydzielić jakościowo i ilościowo na rzecz firmy podwykonawczej. Główny obszar tego typu działań obejmuje produkcję i TSL. Jako zleceniobiorca działamy tak, by jak najefektywniej wykorzystać zasoby i w optymalny sposób doprowadzić do założonego celu. Gwarantuje to Twojej firmie realizację zaplanowanego budżetu bez angażowania zasobów. Zajmiemy się także pełnym kontrolą, koordynacją i zarządzaniem powierzonych nam procesów.
Praca tymczasowa

Rekrutacja i zatrudnienie na podstawie umów o pracę:

Znajdziemy dla Ciebie odpowiadających Twoim oczekiwaniom pracowników, zatrudnimy ich u siebie na podstawie umów o pracę i będziemy delegować do Twojej firmy według zapotrzebowania. Odpowiedzialność za zatrudnienie i realizację pracy pozostaje po naszej stronie. Rozliczamy się na podstawie rzeczywiście przepracowanych etatów według wcześniej ustalonej stawki.Jak rekrutujemy?

Po pierwsze: Rynek Polski, na którym nieprzerwanie działamy od 1998 roku oferuje z sukcesami komplet działań wsparcia sprzedaży i outsourcingu pracowniczego. Po drugie: Rynek Białorusi, Ukrainy, Mołdawii, Armenii, Gruzji i Azerbejdżanu w ramach uproszczonej procedury wizowej dla Partnerstwa Wschodniego. Po trzecie: Rynki krajów azjatyckich i afrykańskich w ramach pełnej procedury wizowej spoza strefy Schengen.

Białoruś
Ukraina
Gruzja
Nepal
Bangladesz
Pakistan
Polska
Indie

Należymy do ASM GROUP S.A. międzynarodowej grupy kapitałowej. Dotychczas zaufali nam m.in.:

Masz pytania? Napisz do nas:
Realizujemy projekty na każdą skalę, w każdym miejscu i o każdym czasie!
Zapisz się do naszego newslettera