Outsourcing personalny

Świadczymy usługi w zakresie pracy tymczasowej, leasingu pracowniczego, doboru personalnego oraz outsourcingu procesów. Dysponujemy personelem między innymi z Polski, Ukrainy, Indii, Nepalu, Sri lanki, Bangladeszu, Białorusi czy Gruzji. Bogate doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół wspiera Klientów i pracowników na każdym etapie rekrutacji. Wspieramy firmy jednoosobowe, rodzinne, o średniej wielkości jak i korporacje. Jeżeli zatrudniasz ludzi napewno możemy Ci pomóc.

Co nas wyróżnia?

Outsourcing personalny w wydaniu ASM Sales Force Agency to wszechstronna usługa. Wspieramy firmy niezależnie od wielkości, obejmując swoim zasięgiem wszystkie branże. Gwarantujemy dostęp do personelu z dowolnej części świata. Każdy projekt traktujemy indywidualnie przygotowując optymalne rozwiązanie dla potrzeb biznesowych. Projekt wspieramy kompleksową opieką przez dedykowanego Account Managera oraz Koordynatorów.

outsourcing rekrutacyjny

leasing pracowniczy

payroll

dobór personalny

outsourcing procesowy

praca tymczasowa

Outsourcing rekrutacyjny

Kompleksowe usługi kadrowo-płacowe:

Znajdziemy odpowiednich kandydatów dla Twojej firmy, zatrudnimy i obejmiemy kompleksową opieką kadrową. Przejmiemy także obsługę pracowników już zatrudnionych w Twoim przedsiębiorstwie, abyś mógł skupić się na core bussiness!

Group of multiethnic young business people working together in the office
Meeting at warehouse

Leasing
pracowniczy

Znajdziemy odpowiedni personel do realizacji zleconych usług, zatrudnimy go u siebie na podstawie umów cywilnoprawnych i będziemy delegować do Twojej firmy. Cała odpowiedzialność za zatrudnienie i realizację zlecenia zostanie po naszej stronie. Rozliczmy się na podstawie rzeczywiście przepracowanych godzin pracowników po wcześniej ustalonej stawce.

Payroll

Przeniesienie kosztów zatrudnienia poza firmę:

Będziemy za Ciebie zarządzać teczkami osobowymi, wystawiać zaświadczenia US i ZUS, realizować listę płac i przelewy, organizować badania lekarskie i szkolenia BHP, rozliczać czas pracy itp. Wyprowadzenie kosztów zatrudnienia na zewnątrz oznacza w praktyce ograniczenie problemów kadrowo-płacowych, kosztów związanych z oprogramowaniem, miejscami pracy dla kadr, procesami administracyjnymi oraz przechowywaniem danych osobowych.

Writing Payroll Compensation Check. Bank Pay Cheque
Portrait of smiling businesswoman holding resume and talking to female candidate during corporate meeting or job interview - business, career and placement concept

Dobór
personalny

Przeprowadzenie procesu rekrutacji pracowników Twojej firmy:

Omówimy z Tobą zapotrzebowanie, oczekiwania i opracujemy model rekrutacji, po czym przejmiemy cały proces (aż do ostatniego etapu, w którym będziemy uczestniczyć wspólnie). Wraz z akceptacją kandydata i zatrudnieniem go w Twojej firmie kończymy naszą usługę.

Outsourcing
procesowy

Przejmiemy cały proces w Twojej firmie.

Usługa dedykowana jest procesom które można wydzielić i określić jakościowo i ilościowo dla firmy podwykonawczej. Główny obszar działań obejmuje produkcję i TSL. Po zleceniu wykonania usługi to my będziemy działać, aby efektywnie wykorzystać zasoby i w wydajny sposób doprowadzić do realizacji celu. Zrealizujesz z góry założony budżet bez marnowania zasobów na planowanie i nieprzewidziane sytuacje. Zajmiemy się także jego kontrolą, koordynacją i zarządzaniem.

HR Human resources management Recruitment Headhunting. Businessman pressing button on screen
beautiful young hardware store worker stock taking

Praca
tymczasowa

Rekrutacja i zatrudnienie na podstawie umów o pracę:

Znajdziemy dla Ciebie odpowiadających Twoim oczekiwaniom pracowników, zatrudnimy ich u siebie na podstawie umów o pracę i będziemy delegować do Twojej firmy według zapotrzebowania. Odpowiedzialność za zatrudnienie i realizację pracy pozostaje po naszej stronie. Rozliczamy się na podstawie rzeczywiście przepracowanych etatów według wcześniej ustalonej stawki.

Zaufali nam

Jak rekrutujemy?

Po pierwsze: Rynek Polski, na którym nieprzerwanie działamy od 1998 roku oferuje z sukcesami komplet działań wsparcia sprzedaży i outsourcingu pracowniczego. Po drugie: Rynek Białorusi, Ukrainy, Mołdawii, Armenii, Gruzji i Azerbejdżanu w ramach uproszczonej procedury wizowej dla Partnerstwa Wschodniego. Po trzecie: Rynki krajów azjatyckich i afrykańskich w ramach pełnej procedury wizowej spoza strefy Schengen.

52D6D570-D16A-4FE1-B924-66B0F045E2E4Created with sketchtool.
Białoruś
7CB7EF47-FB96-4C2A-BFA4-2AF17CCB87B5Created with sketchtool.
Ukraina
156738F3-66D5-428A-8157-EB27C5F5F959Created with sketchtool.
Gruzja
96515319-0A7E-495F-9119-933A95683EB1Created with sketchtool.
Nepal
BD25566C-74F9-46A8-9535-E960ADAD1F5ACreated with sketchtool.
Bangladesz
91E7A9B6-8545-4DBB-A319-9CC5EF685E55Created with sketchtool.
Pakistan
ABC1DCB7-2259-4D23-AEC0-73EDF15D8414Created with sketchtool.
Polska
A92EA923-4E8C-4DDA-BE0F-AF97B0CAA1B8Created with sketchtool.
Indie

Masz pytania?

Napisz do nas: realizujemy projekty na każdą skalę, w każdym miejscu i o każdym czasie!

Co oferujemy

merchandising

outsourcing sił sprzedaży

outsourcing personalny

hostessy

audyty i badania

montaże POS

programy lojalnościowe​

eventy, targi konferencje​

produkcja logistyka​

strategie marketingowe​

promotorzy marki

sprawdź naszą ofertę