O firmie

ASM Sales Force Agency jest spółką zależną należącą do ASM Group S.A. czołowej polskiej spółki holdingowej prowadzącej działalność na pięciu europejskich rynkach. Dzięki ponad 20-letniej znajomości rynku, zasięgowi działania, szerokim kompetencjom oraz autorskim know-how krajowych i zagranicznych ekspertów, oferujemy w pełni sprawdzone i zintegrowane działania z zakresu merchandisingu i outsourcingu sił sprzedaży.

Nasze atuty

1.

Doskonała znajomość rynku i wieloletnie doświadczenie umożliwiające profesjonalne wsparcie sprzedaży niezależnie od branży oraz oferowanie kompleksowych rozwiązań.

2.

Rozbudowana baza ok. 20 000 pracowników terenowych w ponad 14 000 lokalizacjach na terenie całej Polski, wspierana przez autorski, mobilny system do zarządzania projektami, z pełnym raportowaniem online.

3.

Z naszych usług korzysta już ponad 600 Klientów, międzynarodowe koncerny m.in. Unilever, Lotos, PepsiCo, Nestle, EWedel, Brown Forman, Wyborowa, Pemod Ricard, Atlas, Philip Morris, Sony, Canon, Elektrolux jak i lokalni producenci.
W całej Polsce posiadamy bazę ponad 15000 promotorów, przedstawicieli handlowych, merchandiserów, konsultantów oraz hostess.
Kanał nowoczesny
Kanał tradycyjny
Kanał HoReCa
Elektromarkety
Beauty
DIY
Apteki
Dyskonty
Stacje paliw
Sieciowe sklepy odzieżowe
Placówki bankowe
Salony samochodowe
Galerie handlowe
Magazyny
Telco
Centra dysktrybucyjno-logistyczne
Hale produkcyjne
Księgarnie

Nagrody

Nasze konsekwentne dążenie do rozwoju firmy poprzez nieustanne samodoskonalenie się, wdrażanie nowatorskich rozwiązań i świadczenie usług najwyższej jakości, nie pozostaje w branży bez echa – ASM SFA może poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami.
ASM GROUP S.A. – doceniona w trzech konkursach za dynamiczny rozwój
22 listopada br. podczas V Kongresu Nowoczesnej Gospodarki ASM Group S.A. po raz kolejny została doceniona za dynamiczny rozwój, w tym roku w trzech konkursach: Gepardy Biznesu, Brylanty Polskiej Gospodarki i Efektywne Firmy.
I miejsce dla ASM Group w rankingu Warsaw Business Journal Spotlight Awards
12 września 2017 r. ASM GROUP S.A. już po raz drugi otrzymała certyfikat za zajęcie pierwszego miejsca w rankingu Warsaw Business Journal Spotlight Awards w sekcji firmy outsorcingu procesów biznesowych w kategorii: marketing i sprzedaż.
ASM SALES FORCE AGENCY nagrodzona tytułem Gepard Biznesu 2016
Spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw ASM Sales Force Agency uzyskała od Instytutu Europejskiego Biznesu tytuł Gepard Biznesu 2016 i tym samym znalazła się wśród najbardziej dynamicznych polskich firm, których wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 110 procent.
Warsaw Business Journal Spotlight Awards
Grupa Kapitałowa ASM GROUP lider w outsourcingu usług wsparcia sprzedaży otrzymała wyróżnienie specjalne, statuetkę Warsaw Business Journal Spotlight Awards 2015 w kategorii: The Best B2B Process Outsourcing Provider. ASM GROUP otrzymała także certyfikat za zajęcie I miejsca w jednym z rankingów Book of Lists 2015/2016 w kategorii: Outsourcing, marketing i sprzedaż.
Nagroda „Monitora Biznesu” oraz tytuł PARTNERA w BIZNESIE 2016
ASM GROUP S.A. otrzymała nagrodę Symbol PARTNERA w BIZNESIE 2016 przyznaną przez „Monitor Biznesu” – niezależny dodatek „Rzeczpospolitej” Grono Laureatów programów Symbol i Siła Polski utrzymuje elitarność dzięki pracy Kapituły oraz honorowane są te podmioty, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży.
Outsourcing Stars 2014
Grupa kapitałowa ASM GROUP lider na rynku wsparcia sprzedaży otrzymała prestiżową nagrodę w kategorii Outsourcing Sił Sprzedaży za najlepsze wyniki w 2014 roku. Konkurs Outsourcing Stars to projekt Fundacji Pro Progressio, który ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najszybciej rozwijających się organizacji outsourcingowych oraz instytucji otoczenia sektora outsourcingu w Polsce
Zapisz się do naszego newslettera