O firmie

Zaufały nam setki klientów! Oferujemy kompleksowe usługi wsparcia sprzedaży i outsourcingu. Specjalizujemy się w merchandisingu, field marketingu, badaniach marketingowych i outsourcingu sił sprzedaży.

Korzystamy z ponad 20-letniego doświadczenia naszych specjalistów oraz know-how krajowych i zagranicznych ekspertów branży retail. Nasi klienci otrzymują od nas sprawdzone i skuteczne rozwiązania wspierające sprzedaż ich produktów.

Nasze atuty

1.

  • Doskonała znajomość rynku i wieloletnie doświadczenie,
  • profesjonalne wsparcie sprzedaży w każdej branży,
  • dostęp do wiedzy ekspertów z rynków europejskich,
  • ponad 15 000 współpracowników terenowych w 14 000 lokalizacji na terenie całej Polski.

2.

  • Kompleksowa pomoc w zakresie organizacji eventów, merchandisingu, przygotowania audytów, badań i ekspertyz,
  • wsparcie w obszarze marketingu, POS, outsourcingu pracowniczego i sił sprzedaży,
  • DataSense Platform – nowoczesne, autorskie narzędzie do zarządzania projektami sprzedażowymiw czasie rzeczywistym, z dostępem on-line do pełnej bazy danych i raportów.

3.

  • Wsparcie dedykowanego działu IT i dostęp do narzędzi digital-marketingowych,
  • autorskie rozwiązania wpływające na konsumenta na każdym etapie jego ścieżki zakupowej – zarówno w kanale off-line, jak i on-line.

Współpracujemy z ponad 15000 promotorów, przedstawicieli handlowych, merchandiserów, konsultantów oraz hostess w całej Polsce.

Kanał nowoczesny

Kanał tradycyjny

Kanał HoReCa

Elektromarkety

Beauty

DIY

Apteki

Dyskonty

Stacje paliw

Sieciowe sklepy odzieżowe

Placówki bankowe

Salony samochodowe

Galerie handlowe

Magazyny

Telco

Centra dysktrybucyjno-logistyczne

Hale produkcyjne

Księgarnie

Nagrody

Stawiamy na innowacje i ciągle się rozwijamy. Naszym priorytetem są potrzeby naszych klientów, dlatego szczególny nacisk kładziemy na jakość świadczonych usług. Sukcesy ASM Sales Force Agency nie pozostają w branży bez echa – możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami.

ASM Sales Force Agency znalazła się w gronie firm uhonorowanych nagrodą „Gazele Biznesu”.

Prestiżowy ranking organizowany co roku przez Redakcję Pulsu Biznesu wyłania firmy, których działalność biznesowa i nieustanny rozwój przekładają się na znakomity efekt sprzedażowy. W tym roku w gronie najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw znalazła się ASM Sales Force Agency.

ASM Sales Force Agency wyróżniona tytułem Brylanty Polskiej Gospodarki 2020

W konkursie organizowanym od 2008 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu, co roku nagradzane są firmy o wysokiej, stabilnej wartości rynkowej. tym zaszczytnym gronie znalazła się również ASM Sales Force Agency

ASM Sales Force w gronie laureatów jako Diament Forbes 2019

ASM GROUP S.A. – doceniona w trzech konkursach za dynamiczny rozwój

22 listopada br. podczas V Kongresu Nowoczesnej Gospodarki ASM Group S.A. po raz kolejny została doceniona za dynamiczny rozwój, w tym roku w trzech konkursach: Gepardy Biznesu, Brylanty Polskiej Gospodarki i Efektywne Firmy.

I miejsce dla ASM Group w rankingu Warsaw Business Journal Spotlight Awards

12 września 2017 r. ASM GROUP S.A. już po raz drugi otrzymała certyfikat za zajęcie pierwszego miejsca w rankingu Warsaw Business Journal Spotlight Awards w sekcji firmy outsorcingu procesów biznesowych w kategorii: marketing i sprzedaż.

ASM SALES FORCE AGENCY nagrodzona tytułem Gepard Biznesu 2016

Spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw ASM Sales Force Agency uzyskała od Instytutu Europejskiego Biznesu tytuł Gepard Biznesu 2016 i tym samym znalazła się wśród najbardziej dynamicznych polskich firm, których wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 110 procent.

Warsaw Business Journal Spotlight Awards

Grupa Kapitałowa ASM GROUP lider w outsourcingu usług wsparcia sprzedaży otrzymała wyróżnienie specjalne, statuetkę Warsaw Business Journal Spotlight Awards 2015 w kategorii: The Best B2B Process Outsourcing Provider. ASM GROUP otrzymała także certyfikat za zajęcie I miejsca w jednym z rankingów Book of Lists 2015/2016 w kategorii: Outsourcing, marketing i sprzedaż.

Nagroda „Monitora Biznesu” oraz tytuł PARTNERA w BIZNESIE 2016

ASM GROUP S.A. otrzymała nagrodę Symbol PARTNERA w BIZNESIE 2016 przyznaną przez „Monitor Biznesu” – niezależny dodatek „Rzeczpospolitej” Grono Laureatów programów Symbol i Siła Polski utrzymuje elitarność dzięki pracy Kapituły oraz honorowane są te podmioty, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży.

Outsourcing Stars 2014

Grupa kapitałowa ASM GROUP lider na rynku wsparcia sprzedaży otrzymała prestiżową nagrodę w kategorii Outsourcing Sił Sprzedaży za najlepsze wyniki w 2014 roku. Konkurs Outsourcing Stars to projekt Fundacji Pro Progressio, który ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najszybciej rozwijających się organizacji outsourcingowych oraz instytucji otoczenia sektora outsourcingu w Polsce.