O firmie

ASM Sales Force Agency jest spółką zależną należącą do ASM Group S.A. czołowej polskiej spółki holdingowej prowadzącej działalność na pięciu europejskich rynkach. Dzięki ponad 20-letniej znajomości rynku, zasięgowi działania, szerokim kompetencjom oraz autorskim know-how krajowych i zagranicznych ekspertów, oferujemy w pełni sprawdzone i zintegrowane działania z zakresu merchandisingu i outsourcingu sił sprzedaży.

Nasze atuty

1.

Profesjonalne wsparcie sprzedaży niezależnie od branży dzięki doskonałej znajomości rynku, wieloletniemu doświadczeniu i kompleksowej wiedzy zespołu ekspertów. Od organizacji eventów i promocji, poprzez doradztwo merchandisingowe, marketing, POS, outsourcing pracowniczy i sił sprzedaży, audyty, po badania i ekspertyzy i inne

2.

Rozbudowana baza ponad 20 tysięcy pracowników terenowych w ponad 14 tysiącach lokalizacji na terenie całej Polski. Dostęp do rynków europejskich. Nowoczesne narzędzia organizacji pracy, m.in. autorski mobilny system do zarządzania projektami, z pełnym raportowaniem online.

3.

Wsparcie Klientów w kanale cyfrowym przez dedykowany dział IT i narzędzia digital-marketingowe. Autorskie rozwiązania umożliwiające dotarcie do Konsumenta na każdym etapie jego ścieżki zakupowej – zarówno w kanale off-line, jak i on-line. Zaufało nam już ponad 600 klientów!
Zapytaj nas o ofertę!

W całej Polsce posiadamy bazę ponad 15000 promotorów, przedstawicieli handlowych, merchandiserów, konsultantów oraz hostess.
Kanał nowoczesny
Kanał tradycyjny
Kanał HoReCa
Elektromarkety
Beauty
DIY
Apteki
Dyskonty
Stacje paliw
Sieciowe sklepy odzieżowe
Placówki bankowe
Salony samochodowe
Galerie handlowe
Magazyny
Telco
Centra dysktrybucyjno-logistyczne
Hale produkcyjne
Księgarnie

Nagrody

Nasze konsekwentne dążenie do rozwoju firmy poprzez nieustanne samodoskonalenie się, wdrażanie nowatorskich rozwiązań i świadczenie usług najwyższej jakości, nie pozostaje w branży bez echa – ASM SFA może poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami.
ASM Sales Force Agency znalazła się w gronie firm uhonorowanych nagrodą „Gazele Biznesu”.
Prestiżowy ranking organizowany co roku przez Redakcję Pulsu Biznesu wyłania firmy, których działalność biznesowa i nieustanny rozwój przekładają się na znakomity efekt sprzedażowy. W tym roku w gronie najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw znalazła się ASM Sales Force Agency.
ASM Sales Force Agency wyróżniona tytułem Brylanty Polskiej Gospodarki 2020
W konkursie organizowanym od 2008 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu, co roku nagradzane są firmy o wysokiej, stabilnej wartości rynkowej. tym zaszczytnym gronie znalazła się również ASM Sales Force Agency
ASM Sales Force w gronie laureatów jako Diament Forbes 2019
ASM GROUP S.A. – doceniona w trzech konkursach za dynamiczny rozwój
22 listopada br. podczas V Kongresu Nowoczesnej Gospodarki ASM Group S.A. po raz kolejny została doceniona za dynamiczny rozwój, w tym roku w trzech konkursach: Gepardy Biznesu, Brylanty Polskiej Gospodarki i Efektywne Firmy.
I miejsce dla ASM Group w rankingu Warsaw Business Journal Spotlight Awards
12 września 2017 r. ASM GROUP S.A. już po raz drugi otrzymała certyfikat za zajęcie pierwszego miejsca w rankingu Warsaw Business Journal Spotlight Awards w sekcji firmy outsorcingu procesów biznesowych w kategorii: marketing i sprzedaż.
ASM SALES FORCE AGENCY nagrodzona tytułem Gepard Biznesu 2016
Spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw ASM Sales Force Agency uzyskała od Instytutu Europejskiego Biznesu tytuł Gepard Biznesu 2016 i tym samym znalazła się wśród najbardziej dynamicznych polskich firm, których wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 110 procent.
Warsaw Business Journal Spotlight Awards
Grupa Kapitałowa ASM GROUP lider w outsourcingu usług wsparcia sprzedaży otrzymała wyróżnienie specjalne, statuetkę Warsaw Business Journal Spotlight Awards 2015 w kategorii: The Best B2B Process Outsourcing Provider. ASM GROUP otrzymała także certyfikat za zajęcie I miejsca w jednym z rankingów Book of Lists 2015/2016 w kategorii: Outsourcing, marketing i sprzedaż.
Nagroda „Monitora Biznesu” oraz tytuł PARTNERA w BIZNESIE 2016
ASM GROUP S.A. otrzymała nagrodę Symbol PARTNERA w BIZNESIE 2016 przyznaną przez „Monitor Biznesu” – niezależny dodatek „Rzeczpospolitej” Grono Laureatów programów Symbol i Siła Polski utrzymuje elitarność dzięki pracy Kapituły oraz honorowane są te podmioty, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży.
Outsourcing Stars 2014
Grupa kapitałowa ASM GROUP lider na rynku wsparcia sprzedaży otrzymała prestiżową nagrodę w kategorii Outsourcing Sił Sprzedaży za najlepsze wyniki w 2014 roku. Konkurs Outsourcing Stars to projekt Fundacji Pro Progressio, który ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najszybciej rozwijających się organizacji outsourcingowych oraz instytucji otoczenia sektora outsourcingu w Polsce
>
Zapisz się do naszego newslettera