Kariera

ASM Sales Force Agency jest jedną z najbardziej cenionych agencji marketingowych w Polsce. Obsługujemy setki tysięcy Klientów na terenie kraju oraz zagranicą.  Nasz sukces budują pracownicy, dlatego wszystkich i każdego z osobna traktujemy priorytetowo. Wspieramy ich rozwój zawodowym, kibicujemy poszerzaniu horyzontów, otwieramy ścieżkę do awansu, zapewniamy dostęp do światowej klasy szkoleń, organizujemy kursy językowe oraz dbamy o dobrą atmosferę w biurze. Wykorzystaj możliwości, jakie oferuje ASM SFA i dołącz do nas

Dlaczego warto z
nami pracować?

Praca w dużej
i stabilnej firmie

Możliwość rozwoju
i realizacji ambicji zawodowych

Zdobycie ciekawego
doświadczenia

Przyjazna atmosfera pracy
w młodym zespole

Elastyczność i uwzględnienie
indywidualnych potrzeb pracownika

Oferty pracy

Praca w biurze

Starszy Specjalista/ka ds. Rekrutacji i HR

Specjalista ds. rekrutacji i administracji Miejsce pracy: Warszawa

Asystent Działu Operacyjnego Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)

Account Manager w Dziale Sił Sprzedaży Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)

Konsultant Call Center Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)

Praca w terenie

Doradca Klienta ds. Alkoholi Miejsce pracy: Warszawa (sklep wielkopowierzchniowy)

Dermokonsultantka (Apteki Super-Pharm) Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Gdynia, Białystok

Przedstawiciel Regionalny Miejsce pracy: Cała Polska

Merchandiser Mobilny (rynek tradycyjny) Miejsce pracy: Cała Polska

Przedstawiciel Handlowy (Kanał nowoczesny) Miejsce pracy: Wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie

Manager Handlowy ds. rozwoju agencji pracy tymczasowej Miejsce pracy: cała Polska

Jeśli na chwilę obecną nie znalazłeś odpowiedniej oferty dla siebie zaaplikuj teraz:

1. Administrator Danych: Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest ASM Sales Force Agency spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy pl. Stanisława Małachowskiego 2, 00-066 Warszawa, KRS: 0000308860, NIP: 5252426505, e-mail sekretariat@asmsalesforce.pl, tel. +48 22 4169696 (dalej: „ASM”).

2. Cel i podstawa przetwarzania danych: podane dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wniosek, pytanie lub pismo przesłane do ASM za pośrednictwem formularza udostępnionego w zakładce „Kontakt” na stronie www.asmsalesforce.pl na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej zwane: „RODO”). Dane będą przetwarzane w tzw. prawnie uzasadnionym interesie, który polega na obsłudze i rozpatrzeniu Twoich wniosków, pytań lub pism.

3. Odbiorcy danych: pozyskane dane możemy przekazać wyłącznie: a) podmiotom przetwarzającym – którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych (np. podmiotowi hostującemu stronę internetową www.asmsalesforce.pl), b) podmiotom lub organom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie obowiązujących przepisów prawa. 4. Okres przechowywania danych: Twoje dane osobowe będziemy przechowywać przez okres umożliwiający całkowite zakończenie działań związanych z udzieleniem odpowiedzi na pytanie lub pismo przesłane za pośrednictwem formularza umieszczonego z zakładce „Kontakt” na stronie www.asmsalesforce.pl. 5. Uprawnienia podmiotu danych: osoba, która podała dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz złożenia sprzeciwu. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 6. Dobrowolność/obowiązek podania danych: Podanie danych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail jest całkowicie dobrowolne, jednak ich niepodanie spowoduje brak możliwości udzielenia przez ASM odpowiedzi na wniosek/pismo/pytanie zadane na formularzu dostępnym na stronie www.asmsalesforce.pl.