Produkcja i logistyka

Zapewniamy przedsiębiorcom kompleksowe wsparcie niezbędne do optymalnego rozwoju. Zakres naszych usług obejmuje wszelkie aspekty związane z pozyskiwaniem i szkoleniem personelu — w tym leasing pracowniczy, zatrudnienie tymczasowe outsourcing projektów i procesów oraz wsparcie podczas rekrutacji. Istotną część naszej oferty stanowi również produkcja i logistyka POS, czyli materiałów reklamowych wykorzystywanych w sprzedaży stacjonarnej. 

Dysponujemy zagranicznym personelem o różnym profilu i stopniu kwalifikacji. Taka forma rozbudowy kadry pracowniczej pozwala Ci na zachowanie dużej elastyczności w realizacji celów, jednocześnie optymalizując koszty. Wartością, którą niesiemy naszym klientom, jest synergia wynikająca z połączenia odpowiedniego personelu, optymalnej implementacji materiałów POS oraz logistyki sprzedaży. Sprawdź opisy konkretnych usług, by dowiedzieć się więcej.

Modern beauty salon interior. Different cosmetics on shelves.

Produkcja POS

Skuteczność materiałów POS wynika bezpośrednio z głębokiego zrozumienia mechanizmów psychologicznych, które
dochodzą do władzy podczas dokonywania zakupu w sklepie stacjonarnym. Warto pamięta, że znaczna większość
decyzji konsumenckich podejmowana jest na miejscu, niejako pod wpływem impulsu. Skuteczny merchandising powinien
oferować klientom realną wartość w postaci informacji o oglądanym produkcie, jednocześnie eksponując go w najlepszy
możliwy sposób.


Mamy niezbędne doświadczenie, wiedzę oraz zaplecze techniczne, by wdrażać instalacje POSM obejmujące wiele
różnych form. Jednocześnie możesz liczyć na kompleksowe doradztwo naszych ekspertów na każdym etapie realizacji.

Rodzaje POSM

Displaye reklamowe i druki offsetowe:
Jedna z podstawowych (a zarazem najbardziej skutecznych) form prezentacji produktu. Displaye reklamowe mogą przyjmować różne kształty i rozmiary, w zależności od lokalizacji oraz specyfiki towaru. Ich głównym celem jest atrakcyjna ekspozycja asortymentu — kontrastowa kombinacja kolorów, w połączeniu z estetyczną grafiką, nietuzinkowym kształtem oraz wysokiej jakości drukiem offsetowym, to sprawdzony sposób na zatrzymanie uwagi klienta. Największą zaletą jest w tym przypadku fakt, że produkt jest na wyciągnięcie ręki, co znacząco ułatwia decyzję zakupową, przekładając się tym samym na sprzedaż.
Ekspozycje sklepowe:
Właściwa prezentacja towaru to klucz do satysfakcjonujących wyników finansowych. Przygotujemy dla Ciebie wysokiej jakości ekspozycje sklepowe oparte na głębokim rozumieniu nawyków konsumenckich oraz zasad, które kierują sprzedażą stacjonarną. Możesz liczyć na kompleksowe wsparcie naszych ekspertów w zakresie doboru oraz aranżacji konkretnych rozwiązań. Wygląd, ergonomia i dostosowanie instalacji do specyfiki produktu i branży — naszym celem jest oferowanie rozwiązań skrojonych specjalnie pod Twój biznes.
Standy pokazowe i stoiska targowe:
Sprzedaż i promocja towaru to nie tylko ekspozycja w sklepach stacjonarnych. Przygotujemy dla Ciebie nowoczesne stoiska i standy pokazowe, dzięki którym skutecznie zaprezentujesz swój produkt na targach, konferencjach oraz innych eventach. Atrakcyjna forma prezentacji to klucz do świadomości konsumenta — unikalna identyfikacja wizualna, implementacja rozwiązań multimedialnych oraz rozumienie specyfiki branży to wybrane aspekty, na których nam zależy. Łączymy sprawdzone rozwiązania, bieżące trendy i sporą dozę kreatywności.
Poprzedni
Następny

Masz pytania?

Napisz do nas: realizujemy projekty na każdą skalę, w każdym miejscu i o każdym czasie!

Co oferujemy

merchandising

outsourcing sił sprzedaży

outsourcing personalny

hostessy

audyty i badania

montaże POS

programy lojalnościowe​

eventy, targi konferencje​

produkcja logistyka​

strategie marketingowe​

promotorzy marki

sprawdź naszą ofertę