Technologie

Postęp technologiczny i digitalizacja świata niosą wiele niezaprzeczalnych zalet. W ASM Sales Force Agency nasi eksperci chcą odpowiednio wykorzystać ten potencjał – nieustannie pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które zwiększają efektywność procesów sprzedażowych. To wszystko znacząco przekłada się na wzrost wyników naszych Klientów. Poznaj nasz autorski program DataSense i wykorzystywane w nim nowoczesne technologie, które pozwalają lepiej nadzorować procesy sprzedaży, zarządzać merchandisingiem i sprzedażą.

Poznaj potencjał naszej aplikacji! Odkryj możliwości jego modułów, które kompleksowo i wszechstronnie pomogą zarządzać Twoim biznesem.

DataSense® AI

Wykorzystuje potencjał Sztucznej Inteligencji (AI) i Machine Learning w celu potwierdzenia zgodności procesów sprzedażowych.

Dzięki niemu: 

Zwiększysz poziom szczegółowości i skuteczność raportowania,
zyskasz możliwość szybkiego tworzenia dodatkowych zadań w oparciu o zaraportowane przez serwisanta odpowiedzi,
lepiej skontrolujesz wykonywane działania - moduł ten wymusza na serwisancie pełne raporty zdjęciowe, zgodne z danymi geolokalizacji, datą oraz godziną wykonanego serwisu.

DataSense® Analytics

Pomoże Ci dokładnie przeanalizować zgromadzone dane, wyciągać trafne wnioski i podejmować trafniejsze decyzje biznesowe

Dzięki modułowi analitycznemu:

na żądanie wygenerujesz inteligentne raporty (on-demand reports) w formacie PDF,
otrzymasz pełną możliwość wyboru interesującego Cię zakresu dat, osób czy innych danych,
stworzysz dowolny raport z czytelnymi wizualizacjami, ponieważ system DataSense® możesz zintegrować z hurtownią danych oraz Microsoft Power BI,
wskazane przez Ciebie raporty będą odświeżane w cyklach minimum 24 godziny na dobę.

DataSense® IR (Image Recognition)

Dzięki niemu lepiej zarządzisz procesami sprzedaży i merchandisingu. Ten moduł pozwala na zastosowanie technologii rozpoznawania obrazu (Image Recognition) i udostępniania danych na podstawie uzyskanych informacji.

Dzięki niemu:

oszczędzisz cenny czas - znacznie skrócisz wykonywanie raportu m. in. dostępności, share of shelf.
stworzysz gruntowną i szczegółową bazę danych w oparciu o wygenerowane wyniki produktów klienta oraz jego konkurencji
zyskasz możliwość badania wskaźników takich jak Udział półkowy (Share of shelf) czy nadzorowanie braków towarowych (Out of Stock).

DataSense® Live View

Bądź na bieżąco! Ten moduł pozwala na podgląd w czasie rzeczywistym realizacji, zakontraktowanych zleceń lub projektu.

Na bieżąco i w sposób narastający śledzi wyniki, dzięki czemu, w razie konieczności, możesz zareagować na sytuację w błyskawicznym czasie.
Dzięki niemu zyskasz dostęp ad hoc do zwiększającej się bazy zdjęć, co wspomaga kontrolowanie procesów.

DataSense® Notification

Zadbaj o szybki przepływ wiadomości! Ten moduł jest odpowiedzialny za system powiadomień i komunikację pomiędzy strukturami pracującymi w aplikacji. Dzięki niemu niczego nie pominiesz!

Pozwala na dodawanie komunikatów razem z załącznikami do wglądu serwisantów oraz na dokładne mierzenie ich odczytywania, co ułatwia komunikację.
Zyskasz możliwość komunikowania się bezpośrednio z wykonawcą na poziomie zgodnym z ustaloną przez Ciebie hierarchią.
Zostaniesz powiadomiony o najważniejszych dla Ciebie zdarzeniach, takich, które w porozumieniu z klientem określicie jako krytyczne. Możesz ustawić dla nich alerty SMS/e-mail, by uzyskać większą kontrolę i bezpieczeństwo.

DataSense® Sales

Doraźnie wesprzyj swoją sprzedaż! Dzięki trzem modułom: Sales Acceleration, Sales Automation i Sales Excellence otrzymasz wsparcie projektów sprzedażowych, takich jak trade marketing czy outsourcing PH.

Moduł Sales Acceleration pozwala na osiąganie wyższych celów sprzedażowych. Dzięki niemu przedstawisz bezpośrednim wykonawcom stosowne progi targetowe. Wszystko zobaczycie w przejrzysty, graficzny sposób, dla lepszego zobrazowania stopnia realizacji ustalonych celów sprzedażowych każdego użytkownika.
Za pomocą modułu Sales Automation otrzymasz wsparcie dla przedstawicieli handlowych - przy kreowaniu zamówień na podstawie zrealizowanych raportów.
Moduł Sales Excellence pomoże Ci zmotywować pracowników. Odpowiada za system premiowy promotorów oraz serwisantów, a także uwiarygadnia rozstrzygnięcia wskazanych konkursów sprzedażowych. Wprowadza pewien element grywalizacji, wzmagając pozytywne współzawodnictwo wśród wykonawców.

Wdrożenie

Definiujemy potrzeby i zbieramy niezbędne dane do analizy sytuacji wyjściowej.

Wdrożenie

Dedykowany zespół ekspertów przystępuje do oceny projektu pod kątem wszystkich potrzeb i analizuje możliwe ścieżki prowadzenia projektu z możliwie jak największym, możliwym wykorzystaniem narzędzi, jakie dostarcza nam aplikacja DataSense.

Implementacja

Przygotowujemy wszystkie narzędzia i je konfigurujemy zgodnie z określonymi potrzebami projektu.

Implementacja

Niezwykle istotne jest, aby potrzeby określone do spełnienia były optymalnie pozyskiwane w ramach projektu w ramach odpowiednich rozwiązań systemowych. W oparciu o dobór odpowiednich narzędzi, które oferuje DataSense zespół przystępuje do konfiguracji modułów i uzbraja system w dane wejściowe, dostarczone w ramach projektu.

Planowanie

Określamy strategię procesowania projektu i jego realizacji na podstawie określonych założeń i wybranych narzędzi.

Planowanie

W tym celu zespół przeprowadza symulację realizacji projektu step by step. Pozwala to określić niezbędny czas, wskazać zagrożenia. Dzięki temu Podczas wdrożenia realizacji projektu zespół oraz narzędzia są znacznie lepiej przygotowane na działania już od samego początku!

Raporty

Analitycy na podstawie zebranych pierwszych danych tworzą ich wizualizację w oparciu o raport w technologii BI.

Raporty

Dział analiz w oparciu o otrzymane dane, przystępuje do ich oceny, tworzy model wizualizacji danych w wielu wariantach. Następnie wskazane propozycje są konsultowane z odbiorcą danych. W efekcie powstaje dynamiczny raport, który dostarcza zbierane dane w trybie LIVE!

Alerty

System powiadomień jest dostosowywany do potrzeb i konfigurowany w oparciu o otrzymane wskaźniki.

Alerty

W wyniku sporządzenia raportu, określamy wskaźniki, których wartość jest krytyczna dla projektu. Na tej podstawie za pośrednictwem platformy DataSense notification kreujemy ścieżkę procesowania i wysyłania komunikatów do wskazanych osób.

Analiza

Przeprowadzamy ponowną analizę wszystkich składowych projektu i jeśli to konieczne wdrażane są stosowne optymalizacje w całym procesie.

Analiza

Po przeprowadzeniu i wdrożeniu wszystkich wcześniej wymienionych kroków, zespół przystępuje do wtórnej analizy całego projektu, ocenia jego dotychczasową realizację i jeśli to konieczne - optymalizuje wszystkie miejsca, które tego wymagają.

Zautomatyzuj swoją sprzedaż i zamień ją w zyski!

Jest to solidny partner biznesowy, realizujący działania zgodnie z oczekiwaniami. Doświadczona kadra oraz potencjał organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług. Kontynuowanie współpracy z ASM GROUP S.A. jest dowodem na nasze zaufanie do tej firmy oraz dotychczasową owocną współpracę

Joanna Stępniowska
Associate, Marketing Commercialization S.C. Johnson Sp. z o.o.

L'oreal Polska rekomenduję firmę ASM Sales Force Agency jako solidnego i wiarygodnego partnera. Dobra komunikacja i konsekwencja w realizacji wytyczonych celów sprawia że efektem pracy z ASM Sales Force Agency jest profesjonalne spełnianie stawianych przez Nas oczekiwań.

Paweł Marszałkiewicz
Key Account Manager w L'Oreal Polska

Firma ASM GROUP S.A. od 2012 roku prowadzi merchandising wszystkich marek CEDC w kanale nowoczesnym. Podczas dotychczasowej współpracy firma ASM GROUP S.A. dała się poznać jako rzetelny partner w biznesie. Dzięki zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi struktury terenowej, a także opiekuna projektu, osiągnęliśmy w satysfakcjonującym stopniu założenia projektu. Polecamy ASM GROUP S.A. jako firmę wiarygodną oraz w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania usług w zakresie realizacji merchandisingu

Alicja Brzęczek
CEDC International

Z systemu korzystają już

Wesprzyj swoją sprzedaż!

Dokładna, rzetelna analiza danych to podstawa skutecznej sprzedaży. Pozyskiwanie, przechowywanie i przetwarzanie danych może stanowić wyzwanie dla niejednego biznesu. Dlatego warto postawić na niezawodne rozwiązania. Z wykorzystaniem naszego autorskiego programu DataSense otrzymasz precyzyjne i czytelne raporty w oparciu o Big Data. Przygotuj się na wartościowe analizy, trafne wnioski i propozycje konkretnych sposobów postępowania. Dopasujesz raporty dokładnie do swoich potrzeb - możesz filtrować dane, wybierać częstotliwość odświeżania lub format analizy. To wszystko dzięki modułowi DataSense Analytics, który wykorzystuje potężne narzędzia Power Bi! Modelowanie i wizualizowanie danych w nowoczesny, inteligentny sposób.

Chcesz sprawnie i efektywnie zarządzać swoim biznesem? Szukasz sposobu na to, by nadzorować, ale też rozwijać procesy sprzedaży? Nasz autorski program Data Sense to odpowiedź na Twoje potrzeby!

Zautomatyzuj swoją sprzedaż i zamień ją w zyski!

Zapisz się do naszego newslettera