Technologie

Postęp technologiczny i digitalizacja świata niosą wiele niezaprzeczalnych zalet. W ASM Sales Force Agency nasi eksperci chcą odpowiednio wykorzystać ten potencjał – nieustannie pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które zwiększają efektywność procesów sprzedażowych. To wszystko znacząco przekłada się na wzrost wyników naszych Klientów. Poznaj nasz autorski program DataSense i wykorzystywane w nim nowoczesne technologie, które pozwalają lepiej nadzorować procesy sprzedaży, zarządzać merchandisingiem i sprzedażą.

Możliwości programu DataSense®

DataSense® AI

Wykorzystuje potencjał Sztucznej Inteligencji (AI) i Machine Learning w celu potwierdzenia zgodności procesów sprzedażowych.

Dzięki niemu: 

Zwiększysz poziom szczegółowości i skuteczność raportowania,
zyskasz możliwość szybkiego tworzenia dodatkowych zadań w oparciu o zaraportowane przez serwisanta odpowiedzi,
lepiej skontrolujesz wykonywane działania – moduł ten wymusza na serwisancie pełne raporty zdjęciowe, zgodne z danymi geolokalizacji, datą oraz godziną wykonanego serwisu.

DataSense® Analytics

Pomoże Ci dokładnie przeanalizować zgromadzone dane, wyciągać trafne wnioski i podejmować trafniejsze decyzje biznesowe

Dzięki modułowi analitycznemu:

na żądanie wygenerujesz inteligentne raporty (on-demand reports) w formacie PDF,
otrzymasz pełną możliwość wyboru interesującego Cię zakresu dat, osób czy innych danych,
stworzysz dowolny raport z czytelnymi wizualizacjami, ponieważ system DataSense® możesz zintegrować z hurtownią danych oraz Microsoft Power BI,
wskazane przez Ciebie raporty będą odświeżane w cyklach minimum 24 godziny na dobę.

DataSense® IR (Image Recognition)

Dzięki niemu lepiej zarządzisz procesami sprzedaży i merchandisingu. Ten moduł pozwala na zastosowanie technologii rozpoznawania obrazu (Image Recognition) i udostępniania danych na podstawie uzyskanych informacji.

oszczędzisz cenny czas – znacznie skrócisz wykonywanie raportu m. in. dostępności, share of shelf.
stworzysz gruntowną i szczegółową bazę danych w oparciu o wygenerowane wyniki produktów klienta oraz jego konkurencji
na żądanie wygenerujesz inteligentne raporty (on-demand reports) w formacie PDF,
wskazane przez Ciebie raporty będą odświeżane w cyklach minimum 24 godziny na dobę.
zyskasz możliwość badania wskaźników takich jak Udział półkowy (Share of shelf) czy nadzorowanie braków towarowych (Out of Stock).

DataSense® Live View

Dzięki niemu lepiej zarządzisz procesami sprzedaży i merchandisingu. Ten moduł pozwala na zastosowanie technologii rozpoznawania obrazu (Image Recognition) i udostępniania danych na podstawie uzyskanych informacji.

Na bieżąco i w sposób narastający śledzi wyniki, dzięki czemu, w razie konieczności, możesz zareagować na sytuację w błyskawicznym czasie.
Dzięki niemu zyskasz dostęp ad hoc do zwiększającej się bazy zdjęć, co wspomaga kontrolowanie procesów.

DataSense® Notification

Zadbaj o szybki przepływ wiadomości! Ten moduł jest odpowiedzialny za system powiadomień i komunikację pomiędzy strukturami pracującymi w aplikacji. Dzięki niemu niczego nie pominiesz!

Pozwala na dodawanie komunikatów razem z załącznikami do wglądu serwisantów oraz na dokładne mierzenie ich odczytywania, co ułatwia komunikację.
Zyskasz możliwość komunikowania się bezpośrednio z wykonawcą na poziomie zgodnym z ustaloną przez Ciebie hierarchią.
Zostaniesz powiadomiony o najważniejszych dla Ciebie zdarzeniach, takich, które w porozumieniu z klientem określicie jako krytyczne. Możesz ustawić dla nich alerty SMS/e-mail, by uzyskać większą kontrolę i bezpieczeństwo.

DataSense® Sales

Doraźnie wesprzyj swoją sprzedaż! Dzięki trzem modułom: Sales Acceleration, Sales Automation i Sales Excellence otrzymasz wsparcie projektów sprzedażowych, takich jak trade marketing czy outsourcing PH.

Moduł Sales Acceleration pozwala na osiąganie wyższych celów sprzedażowych. Dzięki niemu przedstawisz bezpośrednim wykonawcom stosowne progi targetowe. Wszystko zobaczycie w przejrzysty, graficzny sposób, dla lepszego zobrazowania stopnia realizacji ustalonych celów sprzedażowych każdego użytkownika.
Za pomocą modułu Sales Automation otrzymasz wsparcie dla przedstawicieli handlowych – przy kreowaniu zamówień na podstawie zrealizowanych raportów.
Moduł Sales Excellence pomoże Ci zmotywować pracowników. Odpowiada za system premiowy promotorów oraz serwisantów, a także uwiarygadnia rozstrzygnięcia wskazanych konkursów sprzedażowych. Wprowadza pewien element grywalizacji, wzmagając pozytywne współzawodnictwo wśród wykonawców.

Proces

1. Wdrożenie

Definiujemy potrzeby i zbieramy niezbędne dane do analizy sytuacji wyjściowej.

2. Implementacja

Przygotowujemy wszystkie narzędzia i je konfigurujemy zgodnie z określonymi potrzebami projektu.

3. Planowanie

Określamy strategię procesowania projektu i jego realizacji na podstawie określonych założeń i wybranych narzędzi.

4. Raporty

Analitycy na podstawie zebranych pierwszych danych tworzą ich wizualizację w oparciu o raport w technologii BI.

5. Alerty

System powiadomień jest dostosowywany do potrzeb i konfigurowany w oparciu o otrzymane wskaźniki.

6. Analiza

Przeprowadzamy ponowną analizę wszystkich składowych projektu i jeśli to konieczne wdrażane są stosowne optymalizacje w całym procesie.

Zainteresowany?

Zautomatyzuj swoją sprzedaż i zamień ją w zyski!

Co mówią o nas klienci?

Z systemu korzystają już

Dopasowanie ekspozycji do standardu i planogramu

Dzieki DataSense®  IR szybko dowiesz sie, czy - a jesli tak, to w ktorym miejscu - Twoja ekspozycja wymaga poprawek. Program odczyta i zrealizuje zdjecia wystawy oraz przeanalizuje liczbe face'ow, sasiedztwo, rozmieszczenie na polkach i wiele innych!

Perfect Store&Visit

Zwieksz efektywnosc wizyt popraw KPI sklepu lub konkretnego pracownika dzieki uzyciu metodologii Perfect Store. Dzieki DataSense® IR przyspieszysz i zautomatyzujesz gromadzenie danych o ekspozycji, wyciagniesz trafne wnioski i szybciej , wyciagniesz trafne wnioski i szybciej wdrozysz odpowiednie dzialania.

Zautomatyzowana kontrola

Dzięki użyciu IR nie będzie już potrzeby przeprowadzania audytów w sklepach. Kontrole zredukujesz do minimum - a gdy będzie konieczna, przeprowadzisz ja bez fizycznej wizyty w sklepie. Wszystko za pomocą precyzyjnej dokumentacji fotograficznej oraz płynnemu przepływowi zadań, ktore wymuszaja lepsza kontrole i wdrazaja szybko dzialania naprawcze (ankiety, negocjacje itp.)

Synchronizacja wyników w czasie rzeczywistym

Zarzadzaj danymi efektywniej! Za pomoca technologii rozpoznawania obrazu DataSense®  IR dostarczy Ci wszystkie wyniki w czasie rzeczywistym - zarowno w postaci binarnej, jak i zdjeciowej. 

Tworzenie raportowania w oparciu o Big Data

Nasz program pomoze Ci przetwarzac dane efektywniej i wyciagac tylko wartosciowe informacje. Mozesz agregowac i analizowac dane z dowolnego okresu czasu. Dowiesz sie szybko, jak wyglada Twoja sprzedaz, jak produkt "zyje" na polce.

Dokładna, rzetelna analiza danych to podstawa skutecznej sprzedaży. Pozyskiwanie, przechowywanie i przetwarzanie danych może stanowić wyzwanie dla niejednego biznesu. Dlatego warto postawić na niezawodne rozwiązania. Z wykorzystaniem naszego autorskiego programu DataSense otrzymasz precyzyjne i czytelne raporty w oparciu o Big Data. Przygotuj się na wartościowe analizy, trafne wnioski i propozycje konkretnych sposobów postępowania. Dopasujesz raporty dokładnie do swoich potrzeb – możesz filtrować dane, wybierać częstotliwość odświeżania lub format analizy. To wszystko dzięki modułowi DataSense Analytics, który wykorzystuje potężne narzędzia Power Bi! Modelowanie i wizualizowanie danych w nowoczesny, inteligentny sposób.

Chcesz sprawnie i efektywnie zarządzać swoim biznesem?

Szukasz sposobu na to, by nadzorować, ale też rozwijać procesy sprzedaży?

Nasz autorski program Data Sense to odpowiedź na Twoje potrzeby!