ASM Sales Force Agency

Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 – ASM Sales Force Agency z wyróżnieniem!

 

ASM Sales Force Agency znalazła się w prestiżowym gronie przedsiębiorstw wyróżnionych tytułem Brylanty Polskiej Gospodarki 2020. W konkursie organizowanym od 2008 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu, co roku nagradzane są firmy o wysokiej, stabilnej wartości rynkowej.

Zgodnie z przyjętą metodologią badania, Instytut Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na tej podstawie wyselekcjonowano przedsiębiorstwa, których wysokie wyniki i pozycja rynkowa wyróżniają się w skali ogólnopolskiej. W tym zaszczytnym gronie znalazła się również ASM Sales Force AgencyDla naszej Agencji to wspaniałe wyróżnienie, zwłaszcza w kontekście wyjątkowego 2020 roku, który dla większości firm był niezwykle trudny. – mówi Patryk Górczyński – dyrektor zarządzający ASM Sales Force Agency. Cieszymy się, że dzięki zaufaniu naszych Klientów i entuzjastycznej pracy całego Zespołu, ASM Sales Force Agency po raz kolejny osiągnęła wyniki, które pozwoliły nam znaleźć się w zaszczytnym gronie wyróżnionych tytułem Brylanty Polskiej Gospodarki 2020.

Warte uwagi

Dedykowany zespół ekspertów przystępuje do oceny projektu pod kątem wszystkich potrzeb i analizuje możliwe ścieżki prowadzenia projektu z możliwie jak największym, możliwym wykorzystaniem narzędzi, jakie dostarcza nam aplikacja DataSense.