Dermokonsultantka (Apteki Super-Pharm) Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Gdynia, Białystok

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży kosmetycznej poszukujemy osób do pracy na stanowisko:,

Dermokonsultantka (Apteki Super-Pharm)

Opis stanowiska:

 • Udzielanie porad kosmetycznych w aptekach Super-Pharm
 • Pomoc Klientom w wyborze odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji skóry
 • Profesjonalne doradztwo w zakresie stosowania kosmetyków z wybranego asortymentu
 • Dbanie o wysoki poziom sprzedaży
 • Systematyczne raportowanie wyników sprzedaży
 • Współpraca z przedstawicielami handlowymi przy przygotowaniu i prowadzeniu akcji promocyjnych oraz eventów

Wymagania:

 • Mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej oraz wykształcenie kierunkowe (kosmetologia, farmacja)
 • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
 • Wysoka kultura osobista
 • Dyspozycyjność
 • Status studenta (mile widziane studentki wieczorowe)
 • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz duża samodzielność i efektywność w działaniu
 • Komunikatywność, pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy, zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,
 • Uśmiech na twarzy

Oferujemy:

 • 80 h pracy miesięcznie, 10 dni w miesiącu (ustalenie grafiku)
 • Umowa zlecenie
 • Profesjonalne szkolenie

 Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie aplikacji

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

 

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez ASM Sales Force Agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 18, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem/am poinformowany/a, iż w każdej chwili mogę cofnąć zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyślij zgłoszenie

1. Administrator Danych: Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest ASM Sales Force Agency spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy pl. Stanisława Małachowskiego 2, 00-066 Warszawa, KRS: 0000308860, NIP: 5252426505, e-mail sekretariat@asmsalesforce.pl, tel. +48 22 4169696 (dalej: „ASM”).

2. Cel i podstawa przetwarzania danych: podane dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wniosek, pytanie lub pismo przesłane do ASM za pośrednictwem formularza udostępnionego w zakładce „Kontakt” na stronie www.asmsalesforce.pl na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej zwane: „RODO”). Dane będą przetwarzane w tzw. prawnie uzasadnionym interesie, który polega na obsłudze i rozpatrzeniu Twoich wniosków, pytań lub pism.

3. Odbiorcy danych: pozyskane dane możemy przekazać wyłącznie: a) podmiotom przetwarzającym – którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych (np. podmiotowi hostującemu stronę internetową www.asmsalesforce.pl), b) podmiotom lub organom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie obowiązujących przepisów prawa. 4. Okres przechowywania danych: Twoje dane osobowe będziemy przechowywać przez okres umożliwiający całkowite zakończenie działań związanych z udzieleniem odpowiedzi na pytanie lub pismo przesłane za pośrednictwem formularza umieszczonego z zakładce „Kontakt” na stronie www.asmsalesforce.pl. 5. Uprawnienia podmiotu danych: osoba, która podała dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz złożenia sprzeciwu. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 6. Dobrowolność/obowiązek podania danych: Podanie danych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail jest całkowicie dobrowolne, jednak ich niepodanie spowoduje brak możliwości udzielenia przez ASM odpowiedzi na wniosek/pismo/pytanie zadane na formularzu dostępnym na stronie www.asmsalesforce.pl.

Dlaczego warto z
nami pracować?

Praca w dużej
i stabilnej firmie

Możliwość rozwoju
i realizacji ambicji zawodowych

Zdobycie ciekawego
doświadczenia

Przyjazna atmosfera pracy
w młodym zespole

Elastyczność i uwzględnienie
indywidualnych potrzeb pracownika