ASM Sales Force Agency

Wiadomości Handlowe o profesjonalnym wsparciu ASM w outsourcingu personalnym

 

Portal Wiadomości Handlowe opisał istotne dla branży handlowej wyzwania związane z brakiem rąk do pracy. Autor materiału zauważył, że znaczącym wsparciem są w tym obszarze pracownicy z zagranicy, zwłaszcza ze wschodu. W artykule przytoczono 7 powodów dla których outsourcing personalny może stać się konkurencyjną przewagą dla firm. Zestaw porad przygotował ekspert ASM Sales Force Agency Piotr Modliński.

W artykule Wiadomości Handlowych zwrócono uwagę na fakt, że problem braku rąk do pracy dotyka wielu różnych branż, w tym handlową. Autor artykułu zaznacza, że w takich przypadkach warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia doświadczonego partnera. Pracodawca, który zdecyduje się na takie rozwiązanie może liczyć na ofertę dopasowaną do jego potrzeb. Na pewno skorzysta na elastyczności, dostępności i profesjonalizmie takiej firmy. W artykule przytoczono 7 powodów, dla których warto rozważyć skorzystanie z tego typu profesjonalnego wsparcia. Wśród nich wymieniono między innymi ograniczenie fluktuacji pracowników, powiększenie dostępnego personelu o międzynarodowy, szybki dostęp do rynku pracy, czy profesjonalne doradztwo w zakresie rynku pracy.

Podczas planowania wdrożenia profesjonalnego wsparcia, powinny zostać omówione dokładne kryteria, specyfikacje oraz potrzeby pracodawcy. W kolejnym kroku partner poszukuje odpowiednich dostawców a następnie można decydować o współpracy z rekomendowanym klientem lub na bezpośrednie wsparcie partnera odpowiedzialnego za outsourcing, który skoordynuje cały proces poszukiwania odpowiednich pracowników. W tym drugim wypadku to właśnie partner odpowiada za utrzymanie najwyższej jakości usługi.

Więcej informacji można znaleźć artykule: https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykul/dlaczego-warto-skorzystac-ze-wsparcia-w-outsourcingu-personalnym

Warte uwagi

Dedykowany zespół ekspertów przystępuje do oceny projektu pod kątem wszystkich potrzeb i analizuje możliwe ścieżki prowadzenia projektu z możliwie jak największym, możliwym wykorzystaniem narzędzi, jakie dostarcza nam aplikacja DataSense.