ASM Sales Force Agency

ASM Sales Force Agency laureatem w rankingu „Gazele Biznesu”!

 

Z radością i dumą dzielimy się z Państwem tą informacją. ASM Sales Force Agency znalazła się w gronie firm uhonorowanych nagrodą „Gazele Biznesu”.

Prestiżowy ranking organizowany co roku przez Redakcję Pulsu Biznesu wyłania firmy, których działalność biznesowa i nieustanny rozwój przekładają się na znakomity efekt sprzedażowy. W tym roku w gronie najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw znalazła się ASM Sales Force Agency. W rankingu analizowana jest działalność finansowa i rozwój firm od 2017 r. Dla naszej Agencji to ogromne wyróżnienie i dowód na kapitał zaufania, jakim od lat darzą nas Klienci, Partnerzy Biznesowi i Kontrahenci. Bez nich nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy dziś.

Dziękujemy i obiecujemy nie zwalniać tempa – przed nami pełen wyzwań rok 2021, który powitamy z entuzjazmem i jeszcze większą energią do działania!

Zapraszamy do lektury artykułu Pulsu Biznesu, w którym Patryk Górczyński, dyrektor zarządzający ASM Sales Force Agency, podsumowuje 2020 rok.

Gazele biznesu - ASM Sales Force Agency laureatem

Warte uwagi

Dedykowany zespół ekspertów przystępuje do oceny projektu pod kątem wszystkich potrzeb i analizuje możliwe ścieżki prowadzenia projektu z możliwie jak największym, możliwym wykorzystaniem narzędzi, jakie dostarcza nam aplikacja DataSense.