ASM Sales Force Agency

ASM SFA na każdą EVENTualność!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą produkcją video prezentującą przekrojowo usługi eventowe, jakie oferujemy w ramach wielowymiarowego wsparcia sprzedaży.

Organizacja eventów firmowych przez ASM SFA

Dlaczego eventy są tak ważne dla firm pod względem wizerunkowym? Odpowiednio zaplanowane, przygotowane i przeprowadzone wydarzenie promocyjne to jeden z elementów składowych sukcesu biznesowego – wpływa na postrzeganie firmy przez klientów i partnerów.

Wiemy, że profesjonalna organizacja eventu to duże obciążenie dla firm, angażujące zasoby i środki. Dlatego przejmujemy na siebie całokształt tego typu działań. Nie straszna nam żadna formuła: Szkolenia? Konferencje? Bankiety? Promocja? Integracja? Kompleksowo obsłużymy każdą akcję eventową. Mamy do dyspozycji cały wachlarz nieszablonowych pomysłów i możliwości oraz zespół doświadczonych ekspertów.

Słowem: ASM SFA na każdą EVENTualność!

Zapraszamy do kontaktu z Dorotą Sobieraj, National Sales Manager

e-mail: d.sobieraj@asmsalesforce.pl

tel.: +48 505 089 333

Warte uwagi

Dedykowany zespół ekspertów przystępuje do oceny projektu pod kątem wszystkich potrzeb i analizuje możliwe ścieżki prowadzenia projektu z możliwie jak największym, możliwym wykorzystaniem narzędzi, jakie dostarcza nam aplikacja DataSense.