ASM Sales Force Agency

Wspieramy Fundację “Najsłodsi”

Wsparcie Fundacji Najsłodsi przez ASM SFA

 

Jesteśmy odpowiedzialni społecznie! Poznaj nasze działania CSR:

Jako firma odpowiedzialna społecznie działamy nie tylko biznesowo, ale także angażujemy się w CSR. Zdecydowaliśmy się wesprzeć Fundację Najsłodsi Michała Figurskiego, mającą na celu propagowanie wiedzy o cukrzycy, o jej przyczynach, możliwościach diagnostycznych, a także o jej leczeniu i życiu z nią.

Cukrzyca jest chorobą podstępną, a przy tym bardzo popularną. Może dopaść każdego, bez względu na płeć, wiek, budowę ciała i tryb życia. Diagnoza to jednak nie wyrok, czego dowodem jest założyciel fundacji – Michał Figurski, oraz grono ambasadorów – artystów, polityków, naukowców.

Dlatego w tym roku zrezygnowaliśmy m.in. z firmowych prezentów świątecznych, a zaoszczędzone fundusze przekazaliśmy na rzecz Najsłodszych. Będziemy promować działania fundacji, m.in. organizując firmowe eventy, spotkania z ambasadorami fundacji, a nawet badania pracowników. My sami już pokazaliśmy chorobie “środkowy palec” – jedna kropla krwi może tak wiele zmienić!

Zachęcamy do kontaktu z naszą National Sales Manager, Dorotą Sobieraj (tel. +48 505 089 333, email: d.sobieraj@asmsalesforce.pl)!

A tu relacja z Koncertu za Jedną Kroplę Krwi: Najsłodszy Koncert Ponad Podziałami

Warte uwagi

Dedykowany zespół ekspertów przystępuje do oceny projektu pod kątem wszystkich potrzeb i analizuje możliwe ścieżki prowadzenia projektu z możliwie jak największym, możliwym wykorzystaniem narzędzi, jakie dostarcza nam aplikacja DataSense.